Konferencja dla młodych przedsiębiorców!

Zapraszamy na bezpłatną konferencję pt. „Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?” organizowaną 25 listopada 2014 w hotelu Angelo w Katowicach, której partnerem jest Euro-Centrum S.A.

Konferencja potrwa od godz. 9:00 do 14:00. W jej trakcie Bank Pekao zaproponuje pakiet Trwałych Korzyści dla mikro i małych przedsiębiorstw, portal home.pl przedstawi niezbędne narzędzia on-line do rozwoju biznesu, z kolei Allianz opowie o ofercie swoich ubezpieczeń dedykowanych MŚP. W dalszej części konferencji BIG InfoMonitor wskaże cenne drogowskazy dla bezpiecznego rozwoju firmy, a Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny doradzi jak wspomóc pomysłodawców. Ze swoimi prezentacjami do przedsiębiorców wystąpi też Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach  oraz Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego. Spotkanie zwieńczy panel dyskusyjny. W imieniu organizatorów i partnera zapraszamy na konferencję!

Konferencja jest bezpłatna!

Program

W sprawach organizacyjnych (w tym potwierdzenie obecności do 24.11) należy kontaktować się z organizatorem: Grzegorz Wybraniec, tel. 667 971 044.

Więcej na: https://konferencjaptk-katowice.evenea.pl/

Komentowanie jest wyłączone.