Oferta dla strat-upów od Orange

Zachęcamy do udziału w programie akceleracyjnym Orange Fab skierowanym do start-upów, które posiadają gotowy i dojrzały produkt. To 12 – tygodniowy program akceleracji z dofinansowaniem do 40 tys zł zakończony wdrożeniem w spółkach Grupy Orange. Nabór do nowej edycji właśnie ruszył. Poniżej najważniejsze informacje.

Nabór ruszył 3 października

Co roku jesienią startuje nowa edycja Orange Fab. W tym roku program ma nową formułę – stawia na ciągły nabór,  oferuje miejsce do pracy w przestrzeni coworkingowej w centrum Warszawy (FabLab powered by Orange, ul. Twarda 14/16),  dostęp do infrastruktury światłowodowej i radiowej. Do programu można dołączyć w dowolnej chwili, wystarczy wejść na stronę i wypełnić  FORMULARZ.

Eksperci Orange przyjrzą się rozwiązaniu pod kątem potencjalnej współpracy i jeśli uznają, że jest Wam razem po drodze, zaproszą na spotkanie z przedstawicielami biznesu Orange, połączone z pitch session. Spotkania będą odbywały się co 2 miesiące. Jeśli podczas takiego spotkania przedsiębiorca i manager Orange znajdą wspólny kierunek rozwoju, przystąpimy do współpracy.

Internet Rzeczy, Customer Experience, Biga Data i wiele więcej

 • Pierwsze spotkanie startupy – biznes zaplanowane jest na 27 października br. W pierwszej kolejności Orange Fab skupia się na rozwiązaniach z zakresu Internetu Rzeczy: Smart City (m.in inteligentne oświetlenie, transport, zarzadzanie ruchem), Smart Home/Connected Home (m.in. bezpieczeństwo, smart energy), Smart Car.  Orange Fab szukają także startupów zajmujących się:
 • Customer Experience – rozwiązania mające pozytywny wpływ na zadowolenie klientów (B2C, B2B) z usług świadczonych przez Orange, również w zakresie wsparcia z korzystania z rozwiązań oraz usług cyfrowych Orange
 • Artifical inteligence – rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencje (m.in. systemy wsparcia sprzedaży)
 • Big data – zbieranie i analiza danych, rozwiązania prowadzące do optymalizacji zarządzania danymi oraz docelowo wzrost sprzedaży
 • E-commerce – rozwiązania zwiększające sprzedaż I konwersje z kanałów online
 • AR, VR – rozwiązania z obszaru AR, VR w celu wsparcia obsługi klientów, ich edukacji oraz automatyzacji procesów wewnętrznych
 • Cyber security – oprogramowanie z zakresu – e-bezpieczeństwa (B2B, B2C)
 • Automatyzacja procesów – poprawa efektywności procesów w zakresie zarządzania relacjami z klientami, automatyzacją sprzedaży oraz innych
  wewnętrznych procesów
 • Fintech – rozwiązania zgodne z dyrektywą PSD2 oraz wykorzystujące AIP banków
 • Blockchain – rozwiązania wykorzystujące technologie blockchain m.in. w obszarze bezpieczeństwa, programów lojalnościowych, płatności.

Orange Fab: dotychczasowe współprace

W każdej edycji Orange Fab oferował wybranym przedsiębiorcom dofinansowanie, potężną dawkę wiedzy serwowaną podczas warsztatów z ekspertami, dostęp do infrastruktury Orange, bezpłatny wstęp na wydarzenia branżowe (m.in. Wolves Summit, czy Viva Technology w Paryżu), kontakt z inwestorami i mentorami z branży.  Z tego wsparcia, merytorycznego i finansowego skorzystały do tej pory 23 polskie startupy,  m.in. Wandlee, Take Task, Tutlo, czy Applica.

Przedsiębiorcy doceniali możliwości, jakie dawał im program, a współpraca z Orange, firmą o międzynarodowym zasięgu była dla nich wartościową rekomendacją przy nawiązywaniu kolejnych relacji biznesowych.

Formularz zgłoszeniowy oraz informacje o aktualnych spotkaniach znajdziecie na stronie: Orange Fab.

Komentowanie jest wyłączone.